Závory, parkovací zábrany

SIGNO

zavory.jpg

Elektromechanická závora určená pro soukromá, veřejná a firemní parkoviště.

Výkonná a rychlá: elektromechanický 24 Vdc pohon s příkonem 300 W a s maximálním kroutícím momentem 250 Nm. Úplné otevření (90°) dosáne: za 1,8s (Signo3), za 3s (Signo4), za 6s (Signo6). Modely s napáení 230 Vac nebo 110 Vac.

Důmyslná: volba MASTER/SLAVE automaticky sladí dvě proti sobě postavené závory. To znamená, že je možné zautomatizovat vstupy max. na 8 a 12m ( pro Signo4 a Signo6 jednotlivě).

Inteligentní: pohyb se automaticky obrátí (změní), když rameno narazí na překážku. Software automaticky zasáhne, aby napravil jakoukoliv případnou nerovnováhu spojenou s odchylkami podnebí nebo při nedostatečné údržbě.

Bezpečná: možnost zpomalení a zrychlení při každém otevření a zavření na začátku i na konci úkonu.

Pohodlná: oddělený prostor pro elektroniku a mechaniku umožňuje snadný přístup k řídící jednotce, která je umístěná pod horním výměnným krytem skříňky. Čelní strana umožňuje přístup jen k mechanickým částem.

Dokonalá, dobře vyvinutá řídící jednotka: inovovaná řídící jednotka využívá rotační sílu, rychlost a zpomalení řídícího systému. Díky NICE kódovací technologii není potřebné nastavovat koncové spínače, které jsou uložené stisknutím jednoho tlačítka.

Exkluzivní funkce:

  • závora se zavře okamžitě po projetí vozidla
  • lze připojit dva typy signalizace
  • automatický bezpečnostní test na začátku každého úkonu
  • stálý odpor STOP vstupu na připojení dotykové lišty
  • má počítadlo úkonů, pomocí kterého je možné naprogramovat mez servisní signalizace

Intenzivní použití: nový 24 Vdc pohon Signo může být intenzivně používán dlouhodobě. Díky této vlastnosti je ideální pro soukromá, veřejná nebo průmyslová parkoviště, vystavená během dne frekventovanému provozu.

Spojení na síti

 

^