Elektrické pohony pro průmyslová vrata

NICE SOON

Elektromechanický pohon určený pro menší sekční průmyslová vrata do 20 m2 - pohon je vybavený sběrnicí technologie BlueBus, která umožňuje připojení různých typů zařízení, bezpečnostní fotobuňky, tlaková lišta, tahový spínač atd..

Zabudovaná řídící elektronika - řídící elektronika přímo v elektropohonu, jednoduché programování pohonu, pohon rozpozná překážku v dráze vrat pro minimalizaci škod, nastavitelná citlivost systému.

Úspora energie - pohon se sám přepíná do úsporného módu pokud není používán.

Jednoduchá montáž - pohon je montován přímo na hřídel vrat, odblokování i výstražný maják jsou součást motoru.

Nice Soon

 

NICE SUMO

Elektromechanický pohon pro vrata do 35 m2 - pohon 24V DC se zabudovaným elektromagnetickým encodérem.

Řídící elektronika - ovládací jednotka není součást motoru a lze ji tudíž namontovat například vedle vrat a osadit víkem s ovládacími tlačítky, možnost připojení bezpečnostních fotobuněk, majáku, tlakové lišty a ostatního příslušenství.

Ideální pro intenzivní používání.

Nice Sumo

 

ELEKTROPOHONY GFA

Elektropohony GFA - Široká škála elektropohonů pro průmyslové použití i pro ta největší vrata napájení dle typu 240 i 380V,řídící elektronika s programovacím displayem a ovládacími tlačítky, možnost připojení široké škály příslušenství, fotobuňky, tlaková či optická lišta atd. Po odblokování elektropohunu táhly lze ovládat ,,nekonečným" řetězem - výhoda při použití na vysokých či těžkých vratech.  Pohony německé značky GFA se řadí mezi světovou špičku.

GFA

 

Spojení na síti

 

^